Hakkımızda

Medikal kozmetik alanında bitkisel içerikli ürünler geliştiren firmamız yapmış olduğu ve yapacağı tüm ürünler tamamen bitkisel içerikli veya insan sağlığına zararsız içeriklerden oluşmaktadır. İçerik olarak kullandığımız uçucu yağlar %100 saftır hiçbir katkı maddesi içermemektedir. Bu yüzden dolayı kullanıcılarımızın %95 üzeri memnuniyet oranının haklı gururunu yaşamaktayız. Ürünümüz bakanlık onaylıdır.
Ülkemizde bu işi su istimal eden onlarca insan ve firma vardır. Bunlarda insanlarda bitkilere olan inancı giderek tüketmektedir. Bitkiler çok hassas iş olup uzman olmayan kişilerin yaptığı ürünler tam tersi etki meydana getirebilir.
Belniwa markası olarak şuan için ürettiğimiz ve şuan laboratuvar testleri devam eden ürünlerimiz tamamen bitkisel içerikli ürünler olacaktır.
Belniwa jelinin başarısının sırrı içeriğinde bulunan 14 farklı yağın tamamen katkısız olması ve piyasaya çıkana kadar çok ciddi laboratuvarlardan geçerek bu aşamalara gelmiş olmasıdır. Kullanıcılarında memnuniyet oranının her geçen gün arttığını görmek bizleri gururlandırıyor. Belniwa olarak Amacımız dünya markası olarak ülkemize katkı sağlamaktır.

Whatsapp Destek Hattı
Mesajı Gönder